Home / Püf Noktası / Temizlikte Püf Noktalar
Makyaj ürünleri

Temizlikte Püf Noktalar

Mutfaktaki zorlu lekeler için…

Kadınların en sevmediği işlerin başında gelir temizlik. Ne var ki yapmaktan da geri durmazlar; çünkü temizlik işi kendiliğinden hallolmayacağı gibi, üstelik yarına daha büyük bir bela olarak karşılarına çıkacaktır. Öyleyse gelin, hiç değilse işinizi birazcık kolaylaştırmak adına bir kaç püf noktası paylaşalım sizinle:

Çaydanlığın içinde sürekli kireç tortusu birikiyor ve kolayca kurtulamıyor musunuz? Öyleyse, çaydanlığınızda 15 dk kadar sirke kaynatmayı deneyin.

Şayet bulaşık suyunuza bir kaşık sirke katarsanız, bulaşıklarınızın daha güzel yıkanacağına emin olabilirsiniz.

Paslanmaz çelikten tencereleriniz parlaklığını zamanla yitiriyor değil mi? Biraz sirkeyi ısıtın, yumuşak bir bezi o sirkeye batırarak tencerelerinizi iyice ovun ve sonra da durulayın. Bir fanila ile tencerelerinizi parlatabilirsiniz.

Pişirirken tencerenizin dibi mi tuttu? Bir gece tuzlu suda bekletin. Böylece, tencereniz daha kolay temizlenebilecektir.

Sebzelerinizi tuzlu suda yıkarsanız, daha çabuk ve etkili temizlendiğini göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Karın Düzleştiren İçecek başlıklı makalemizde hızlı kilo verdiren içecek, hızlı kilo verdiren içecekler ve Karın Düzleştiren İçecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Makyaj Ürünleri

About admin

Sattığınız yazılıma ait vergi levhanızı istememiz yada fatura kestiğinize dair kanıt istememiz eğer tehtid olarak algılıyorsanız o zaman şuanda yazdığınız e-mailde tamamiyle tehtiddir. herhangi birinin istemesi üzerine vergi levhasını göstermeniz yasalarca zorunlu olup göstermediğiniz takdirde istediğiniz şeyin yapılmasının imkansız olduğunu size ve sitede belirttik. uzlaşma yolunda attığımız bu adımı değerlendirmediğiniz için üzülüyoruz. Devlet adına değil Vatandaş olarak bunları size söylemiştim. Yazılım dağıtmak suç değildir Lisanslı yazılım dağıtmak suçtur. eğer yazılımınızın Lisanslı olduğunu iddaa ediyorsanız gerekli belgeleri alpaslanduman@yandex.com mail adresimize tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.bu yüzden sizden marka patent vergi levhası yada fatura istedik. unutmayın ki internetten sattığınız herhangi bir ürününüz varsa mutlaka fatura kesmeniz ve bunu tüm müşterilerilerinize göndermeniz gerekmektedir. Lisanssız bir ürün üstünde herhangi bir şekilde HAK iddaa edemessiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

Wordpress SEO Plugin by SEOPressor
Seo Hizmeti Oyun Oyna Oyun Oyna Yemek Tarifleri Su Kaçağı Şarkı Sözü Bebek Beşiği Bebek Hamağı triplex koli