Home / SAĞLIK / Sağlık Haberleri / DOĞAL AFRODİZYAK BİTKİLER VE BESİNLER
Makyaj ürünleri
DOĞAL AFRODİZYAK BİTKİLER VE BESİNLER

DOĞAL AFRODİZYAK BİTKİLER VE BESİNLER

DOĞAL AFRODİZYAKLAR 150x150 DOĞAL AFRODİZYAK BİTKİLER VE BESİNLER

Şifalı bitkiler ve organik besinler, hayatımızın her alanında kullanılmaya başladı. Başta sağlık amaçlı olmak üzere, güzellik, zayıflama ve cinsel hayat için de bu bitkilerden faydalanmak mümkün. Bu makalemizn konusu doğal afrodizyaklar..

Doğal Afrodizyaklar,Doğal Aftodizyak Yiyecekler,Afrodizyak Besinler Nelerdir,En Güçlü Doğal Afrodizyaklar,Afrodizyak Besinler, Afrodizyak Bitkiler
Bitki Çayları: Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır tutkularda ve heyecanlarda artış olur. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır.
Ginseng : Binlerce yıllardır Çin’de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek güçler verir.
Rezene : Bilinen en eski afrodizyaklardan olan rezeneden her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılır.
Lavanta: Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirir.
Karanfil Tanesi : Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil tanesi, yorgunluğa da iyi gelir.
Haşhaş Tohumu : Cinsel performansı artırır.
Saparma : İlk kez Latin Amerikalı yerliler tarafından kullanıldığı bilinen, saparma bitkisinden elde edilen karışımların içinde çeşitli hormonlar bulunuyor.
Roka : Bolca demir ve C vitamini içeren roka, alyuvarlar için iyidir ve ayrıca, cinsel gücü de artırır.
Maydonoz : Yemeklere lezzet katan maydanoz, cinsel yaşama da lezzet katar.
Kekik : Güçlü etkileri olan kekik, özellikle erkeklerde uyarıcıdır.
Limon: Yemeklerde kullanılan limon tuzu ve limon suyu, seks gücünün artması için olumlu etki yapar.
İstiridye : İçindeki çinko ile spermin çoğalmasına neden olan istiridye, cinsel isteği artırır.
Hindi Eti : İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva eden hindi, protein açısından zengindir ve cinsel isteği artırır.
Kereviz: İdrar sökücü özelliği olan kereviz, vücutta oksitlenmeyi önlemesinin yanı sıra kadınlarda adet öncesi şişkinliğin de önüne geçer.
Çikolata : İçinde magnezyum, fosfor ve kafein bulunduran çikolata, insanı mutlu eder, harekete geçirir ve güçlendirir.
Fındık ve Fıstık : E vitamini içeren, insanı mutlu eden fıstık ile fındık, cinsel gücü artırır.
Muz ve Muz Kabuğu : İnsana kokusuyla bile mutluluk aşılayan muz, özellikle kabuğu ile pişirilirse cinsel gücü oldukça fazla artırma özelliğine sahip.
Çilek : Cilt sorunları için en iyi meyvelerden biri olan çilek, güçlü bir afrodizyaktır.
İncir : Bronşit, öksürük ve boğaz ağrılarına çok iyi gelen incir, erkeklerin cinsel gücünü artıran çok güçlü bir afrodizyaktır.
Şeftali : A provitamini bakımından zengin olan şeftali, güçlü bir afrodizyaktır.
Armut : Çok az meyve asidi içeren ve organizmanın fazla suyunu alarak fazla yağları yok eden armut, güçlü bir afrodizyaktır.
Marul : İçinde A, B, C, E vitaminleri, demir, kalsiyum, çinko, fosfor, iyot, sodyum gibi mineraller bulunan marul, az miktarda yenilirse cinsel gücü artırıyor. Ancak, fazla miktarda yenen marul da cinsel gücü azaltıyor ve uyku veriyor.
Ançuez : Genellikle hamsi, bazen çaça, sardalya ya da tirsi balıklarından yapılan tuzlu ve yağlı balık ezmesi olan ançuez, cinsel gücü artırır.
Havyar : Balık yumurtası olan havyarın besin değeri çok yüksektir ve güçlü bir afrodizyaktır.
Domates : İçinde bolca A, B, C ve K vitaminleri bulunan domates, cinsel gücü artırır
Salatalık : Gözler için çok yararlı olan (özellikle şiş gözlerin iyileşmesinde) salatalık, cinsel gücü artırır.
Soğan : Güçlü antiseptik bir etkiye sahip olan soğan, cinsel gücü artırır.
Zencefil : Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, insanı daha ateşli yapar. (Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olmaları gerekiyor. Ayrıca, fazla tüketildiğinde de bağırsakları rahatsız eder.)
Şarap : Güçlü bir antioksidan olan (sağlıklı dokuları ve hücreleri koruyucu maddeler içeren) şarap, az içilirse kalbe çok faydalıdır ve aynı zamanda güçlü bir afrodizyaktır.
Çadır Uşağı Otu : Yalnızca Asya’da yetişen ve çok kötü kokan çadıruşağı otundan elde edilen karışım, Asya’da uyarıcı olarak kullanılır.
Vanilya: Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusuyla karşı cinsi harekete geçirir.
Polen : Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında, belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunur.Polenin tıbbi özelliklerini Türkiye’de ilk defa 1993 de Herbalist Atabay Güveloğlu tam sayfa ilanlar vererek ve kitaplar yazarak tanıtmıştır.Ayrıca polenin tanıtımı konusunda web sitesi vardır.Diğer faydalarını inceleyiniz.
Arı Sütü : Cinsel bezleri geliştiren arı sütünün etkileri kısa zamanda hissedilir.BAL: Mikroplara karşı dayanıklılık sağlayan bal, cinsel gücü artırır. Tarihte bal, seks açısından, insanlar tarafından çok farklı şekillerde kullanılmıştır. Örneğin, Polonyalılar ilişki öncesinde cinsel organlarına bal sürerlerdi.
Yohombin : Afrika’da yetişen bir ağacın kabuklarından elde edilen yohombin, vücuttaki kanın cinsel organlara toplanmasını hızlandırır.
Kişniş : Özellikle kadınlara keyif veren kurutulmuş kişniş tanesinin, şarabın içine katılarak içilmesi önerilir. Aşırı kullanımı erkeklerde ters etkilere neden olabilir.
Hardal : Cinsel bezlerin işleyişini artırır.
Süsen : Süsen kökü tozu, her iki cins için de güçlü bir afrodizyaktır.

Bir önceki yazımız olan SARIMSAK KÜRÜNÜN FAYDALARI VE HAZIRLANIŞI başlıklı makalemizde ahmet maranki sarımsak kürü nasıl yapılır, ahmet maranki sarımsak kürünün faydaları ve kuru sarımsak turşusu nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Makyaj Ürünleri

About admin

Sattığınız yazılıma ait vergi levhanızı istememiz yada fatura kestiğinize dair kanıt istememiz eğer tehtid olarak algılıyorsanız o zaman şuanda yazdığınız e-mailde tamamiyle tehtiddir. herhangi birinin istemesi üzerine vergi levhasını göstermeniz yasalarca zorunlu olup göstermediğiniz takdirde istediğiniz şeyin yapılmasının imkansız olduğunu size ve sitede belirttik. uzlaşma yolunda attığımız bu adımı değerlendirmediğiniz için üzülüyoruz. Devlet adına değil Vatandaş olarak bunları size söylemiştim. Yazılım dağıtmak suç değildir Lisanslı yazılım dağıtmak suçtur. eğer yazılımınızın Lisanslı olduğunu iddaa ediyorsanız gerekli belgeleri alpaslanduman@yandex.com mail adresimize tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.bu yüzden sizden marka patent vergi levhası yada fatura istedik. unutmayın ki internetten sattığınız herhangi bir ürününüz varsa mutlaka fatura kesmeniz ve bunu tüm müşterilerilerinize göndermeniz gerekmektedir. Lisanssız bir ürün üstünde herhangi bir şekilde HAK iddaa edemessiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

Wordpress SEO Plugin by SEOPressor
Seo Hizmeti Oyun Oyna Oyun Oyna Yemek Tarifleri Su Kaçağı Şarkı Sözü Bebek Beşiği Bebek Hamağı triplex koli