Yazın iyiden iyiye kendini göstermeye başlamasıyla tatil planları da yapılmaya başladı. Bayanların tatil denince ilk ve en önemli eşyası olan mayo ve bikiniler bu yıl oldukça renkli ve çok seçenekli. Özellikle de Nelson her yıl yeni bir mayo kullanmaktan hoşlanan bayanlar için uygun fiyatlara modern modelleri sunuyor.

2013 NELSON MAYO BİKİNİ MODELLERİ

2013 nelson bikini
2013 nelson mayo
2013 nelson mayokini
2013 nelson straplez mayo
2013 nelson şortlu bikini
2013 nelson şortlu straplez bikini
2013 nelson üçgen bikini
2013 nelson yüzücü mayo

Yukarıdaki galeride de gördüğünüz üzere her tip mayo bikini ve mayokiniyi Nelson’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca çabuk kuruyan kumaş özelliğiyle de kullanımı rahat ve esnek kumaşlarıyla rahat harekete de oldukça uygun ürünler Nelson’da bayanları bekliyor.

NELSON MAYOLAR

Nelson mayolarda şortlu mayo, kısa kollu ve şortlu mayo, straplez mayo, askılı mayo, yüzücü mayo dediğimiz spor mayoları rahatlıkla bulabilirsiniz. Nelson bu yıl mayoda düz renklerin yanında çok renkli modellere de yer vermiş.

Özellikle de göbek problemi olan bayanlar için oldukça şık mayolar tasarlayan Nelson bu problemi en iyi saklayacak bol desenli ve bol renkli modelleriyle bayanların dikkatini çekiyor.

Nelson mayolarda en çok tercih edilen mayo tipi şortlu mayolar oluyor bu tip mayolarda pareo kullanma ihtiyacı hissetmeksizin rahatlıkla güneşlenebilir ve hareket edebilirsiniz.

NELSON BİKİNİ VE MAYOKİNİ

Nelson bikinilerde üçgen bikini modeli, straplez bikini modeli, şortlu bikini modeli, yüzücü bikini modellerini sınırsız renk ve desen seçeneğiyle bulabilirsiniz.

Nelson bikinilerde çok tercih edilen bikini ürünü bu yıl üçgen ve şortlu olan bikiniler. Straplez bikinilere göre çok daha rahat ve kullanışlı olan üçgen tipli bikinilerin dilediğiniz rengini de bulabilirsiniz.

Nelson mayokinilerde ise bu yıl taş sıkça kullanılmış. Özellikle de kemer formu verilen mayokiniler çok tercih edilen modeller arasında. Suya dayanıklı ve matlaşmayan taş kullanımı bu tip taşlı ürünlerde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan.

Bir önceki yazımız olan 2013 Bayan Şapka Modelleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde aksesuar, fötr ve kombin hakkında bilgiler verilmektedir.