Home / Burçlar / 15 Nisan 2014 Ay Tutulması etkileri
Makyaj ürünleri

15 Nisan 2014 Ay Tutulması etkileri

Sitemizde diyet tarifleri,Sağlık,gebelikte sağlık,çocuk ve bebek bakımı ve zayıflama üzerine bir çok ova bulunmaktadır.Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşırsanız çok seviniriz. Siz ve sizin gibi birbirinden tatlı bir çok insana ulaşmak istiyoruz.Desteğinizi Lütfen esirgemeyin..Hadi şimdi 15 Nisan 2014 Ay Tutulması etkileri hakkında yazdığımız yazıyı okumaya başlayım =)

ay hilal dolunay astroloji mkl

Ay Tutulması, astrolojik olarak duygularımızı etkileyen olayları gündeme getirir. Olayların normal akışı değişip hassaslaşabilir. Ay’ın içerdiği anlama uygun olarak annelik, aile, domestik konularda, kişisel dünyanıza hususi alanlarda gelişmeler olabilir. Ay tutulması, duygusal olarak zorluk yaşadığınız konuda, başka bir nazar açısı geliştirmenizi anlatıyor olabilir. Geçmişi geride bırakıp, duyguların yükünden kurtulmaya çalışın.

Hayatınızda mühim olayların ya da kararların arifesinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanlar sizi farklı tepki vermeye, değişmeye zorlayabilir. Karşınızdakilerle mücadele etmek yerine, olayların nedenlerini anlamaya çalışmalısınız.

Tutulmalar nihayet değil, başlangıçtır

Tutulma yakınlarında mühim olaylar yaşadıysanız, acele etmemeli, olayları iyi ya da kötü diye sınıflandırmamalısınız. Biraz beklediğinizde kaderin sizin için başka bir plan yaptığını görüp mutlu olabilirsiniz. Erken karar vermek hatalı olabilir. Tutulmalar nihayet değil, başlangıçtır.

15 Nisan Ay Tutulması’nın haritasını incelersek, tutulmanın doğası gereği oluşacak Güneş-Ay karşıtlığında, otorite figürleriyle ilgili kadersel temalar ortaya çıkabilir. Önem verdiğiniz kişilerle ilişkilerinize tutulma öncesi ve sonrası en az 3-4 günlük süreçte daha itina gösterin. Yeniay zamanı, yani Nisan başında ortaya çıkan olaylar, Ay Tutulması’nda büyür, en net halini alır. Doğum haritanızın kişisel verilerine göre, bu süreçte ortaya çıkan konular bir sene boyunca devam edebilir.

Tutulma gerginlik getiriyor

Tutulmanın anı haritasına baktığımızda, gergin bir büyük kare formu görüyoruz. Sıra dışı Uranüs, yenilmez Pluto, büyüten Jüpiter ve savaşçı Mars arasında gerçekleşecek, büyük kare açı kalıbını incelersek;

Uranüs-Pluto karesi, her iki jenerasyon gezegeninin 2012’den beri sert kare açısıyla kitlesel olayları tetikliyor. 2015’e kadar sürecek 7 kare açının, beşincisi 21 Nisan’da gerçekleşecek. Her iki tutulma arasında olan bu bağlantıyla, toplumsal olaylarda gerginlik oluşabilir. Kitleleri ilgilendiren isyan olayları ortaya çıkabilir. Özellikle yönetime ilişkin güç savaşları meydana gelebilir. Uranüs’ün Merkür’le birleşmesi, iletişimle ilgili konuların artacağını belirtiyor. Sıra dışı fikirlere, sözlere, bilgilere rastlayabiliriz.

Jüpiter etkisi; Uranüs ve Pluto gerginliğine katılan, büyütücü gezegen Jüpiter olunca olayların boyutu artabilir. Her ne kadar Jüpiter rahat ettiği Yengeç burcunda da olsa, gücü her şeye yetmeyebilir. Olaylar gereksiz yere abartılabilir.

Mars etkisi; Uranüs, Pluto ve Jüpiter’den oluşan yarım kareye bir de Mars eklenince olaylar sarsıcı hale geliyor doğrusu. Zira savaşçı Mars, rahat etmediği Terazi burcunda ve art harekette. Bu da durumunu zorlaştırıp öfkesini artırıyor. Olayları denetim etmek daha önem taşıyacağa benzer.

15 Nisan Tam Ay Tutulması şimal Amerika’dan gözlenecek, ülkemizden gözlenemeyecek. 25 derece Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’ndan en çok etkilenen burçlar sırasıyla şöyle:

13-23 Ekim arası doğmuş Terazi’ler,11-22 Nisan arası doğmuş Koç’lar,13-24 Temmuz arası doğmuş Yengeç’ler,11-21 Ocak arası doğmuş Oğlak’lar,Yükselen burcu Koç, Terazi, Yengeç ya da Oğlak burcunda vurgu olanlar.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar
(21 Mart – 19 Nisan)
İlişkilere her zamankinden daha çok önem vermelisiniz. Evlilik, ortaklık gibi konularda vereceğiniz kararlar hayati önem taşıyabilir. Bir yandan eviniz bir yandan işinizle de yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Sorunları çözmek için fevri davranmamalısınız. ters halde zarar görebilirsiniz. İlişkinize ve kendinize daha yumuşak yaklaşmalısınız.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar
(20 Nisan – 20 Mayıs)
Kontrol edemeyeceğiniz olaylar gündeme gelebilir. İş yerinizde ortaya çıkan konuları yönlendirmeye çalışmamalısınız. Özellikle hastalık, sağlık konularında daha dikkatli olmalısınız. Yaptırmanız gereken tetkikler varsa gündeminize almalısınız. İş yerinizde, ofisinizde değişiklikler olabilir. Hukuksal konularda, vatan dışı, basın yayın ya da akademik konularda özenli olmalısınız. Olaylara yumuşak yaklaşmanın yararını görebilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler burçları olanlar
(21 Mayıs – 20 Haziran)
Arkadaş, sosyal çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edeceğe benzer. Grup içinde mesuliyet almanız, bazı dengeleri korumanız gerekebilir. Tek başınıza devinim etmek yerine birlikte devinim etmelisiniz. Aşk hayatınızda bazı sorunları çözmeniz gerekebilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konulara ağrılık vermelisiniz. Olaylara temkinli yaklaşarak huzuru koruyabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar
(21 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ve eviniz arasındaki sorunları halletmelisiniz. Evde yapacağınız taşınma, tadilat, tamirat gibi konular gündeminizi işgal edebilir. Bir yandan da işinizdeki gelişmeleri takip etmek zorunda kalabilirsiniz. Sakinliğinizi korumalısınız. İkili ilişkilerde de yükselen tansiyonu dengelemelisiniz. Sağlığınıza vereceğiniz önem sayesinde pek çok işin altından kalkabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar
(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Yurt dışı bağlantılı işlerinizde gelişmeler olabilir. Ancak yazışma, sözleşme, hukuksal bağlantı gibi konulara dikkat etmelisiniz. Kardeşleriniz, yakınlarınızla ilgili olaylar da gündeme gelebilir. Yanlış anlamalara açık olacağınız bu dönemde sözlerinize itina göstermelisiniz. denetim edemeyeceğiniz olaylar için sinirlenmemelisiniz. Ofis hayatınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar
(23 Ağustos – 22 Eylül)
Maddi konulara önem vermeniz gereken bir zamandan geçiyorsunuz. Borç, alacak ve bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Masraflarınız artacağı için daha temkinli devinim etmelisiniz. Kredi almak için pek de uygun bir zamanda değilsiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmelere dikkat etmelisiniz. Kendinizi göstermek için çok risk alamamalısınız.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar
(23 Eylül – 22 Ekim)
Kişisel konulara her zamankinden daha önem vermelisiniz. Özellikle sağlığınızla ilgili konulara yönelmelisiniz. Bir yandan da eşiniz, ortağınızla bağlantınızı da dengelemelisiniz. İşle ilgili konularda gelişmeler müspet yönde olsa da, evdeki şartları oturmak için zorlanabilirsiniz. Hayatın sizi dört bir yerden çekiştirdiği bu süreçte sinirlerinize hakim olmalı, ama kendinize kıymet vermelisiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar
(23 Ekim – 21 Kasım)
Kontrol edemeyeceğiniz olaylara karşı daha sabırlı olmalısınız. İş hayatınızda, ofisinizde değişiklikler sinirlerinizi gerebilir. Geçmiş konular gündeme gelip sizi kızdırsa da sakinliğinizi korumalısınız. Sağlığınızla ilgili konuları ise ertelememelisiniz. Hukuksal konular, medya, basın, yayınla iligli alanlarda harekete geçmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizle ilgilenmelisiniz.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar
(22 Kasım – 20 Aralık)
Aşk hayatınızda hareketlilik gündeme damgasını vuracağa benzer. Kendinizi cesurca ortaya koymak isterken kadersel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konulara da itina göstermek gerecek. Yanı sıra borç, alacak gibi konulara, maddi şartlara da dikkat etmelisiniz. Neşenizi kaçıran olaylara karşı daha tahammüllü olmalısınız.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar
(21 Aralık – 19 Ocak)
İş hayatınızdaki olaylar beklemediğiniz yönde gelişebilir. Üstleriniz, yöneticilerinizle aranızın açılmaması için daha ılımlı olmalısınız. Yanı sıra evinizle de ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle aile büyüklerinize vakit ayırmalısınız. bütün bunları yaparken ikili ilişkilere de vakit ayırmanız gerekecek. Sağlığınıza önem vermeniz, kendinize de yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar
(20 Ocak – 18 Şubat)
Özellikle hukuksal konularda daha duyarlı olmalısınız. Yabancılarla bağlantınız varsa bazı sorunları çözmeniz gerekebilir. Ticari konularda, iletişimle ilgili alanlarda, medya, basın, yayın gibi konularda farklı gelişmeler ortaya çıkabilir. Gündelik hayatınızı düzenlemeniz sayesinde daha dengeli devinim edebilirsiniz. denetim edemeyeceğiniz olaylara karşı sabırlı olmalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar
(19 Şubat – 20 Mart)
Borç, alacak, kredi, vergi gibi konulara daha dikkat etmelisiniz. ortaklaşa yaptığınız işlerden yana zarar görmemek için kontrollü olmalısınız. Bütçenizi düzenlemeli, gelirlerinizi denetim etmelisiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz farklı fırsatlar ortaya çıkabilir. Aşk hayatınız canlanıp, yaratıcılığınız artabilir. Aynırca sosyal platformlarda görev almalı, ortaklaşa işlere vakit ayırmalısınız.

Astroloji Uzmanı Asude Argun
asudeargun.com
www.facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun
twitter.com/AsudeArgun

15 Nisan 2014 Ay Tutulması etkileri başlıklı makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Lütfen Facebookta paylaşarak bize destek olunnn..Sitemize katkıda bulunun.

Bir önceki yazımız olan Taylan Kümeli'den bağışıklık sistemini güçlendirme önerileri başlıklı makalemizde Taylan Kümeli'den bağışıklık sistemini güçlendirme önerileri açıklama, Taylan Kümeli'den bağışıklık sistemini güçlendirme önerileri açıklaması ve Taylan Kümeli'den bağışıklık sistemini güçlendirme önerileri haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Makyaj Ürünleri

About admin

Sattığınız yazılıma ait vergi levhanızı istememiz yada fatura kestiğinize dair kanıt istememiz eğer tehtid olarak algılıyorsanız o zaman şuanda yazdığınız e-mailde tamamiyle tehtiddir. herhangi birinin istemesi üzerine vergi levhasını göstermeniz yasalarca zorunlu olup göstermediğiniz takdirde istediğiniz şeyin yapılmasının imkansız olduğunu size ve sitede belirttik. uzlaşma yolunda attığımız bu adımı değerlendirmediğiniz için üzülüyoruz. Devlet adına değil Vatandaş olarak bunları size söylemiştim. Yazılım dağıtmak suç değildir Lisanslı yazılım dağıtmak suçtur. eğer yazılımınızın Lisanslı olduğunu iddaa ediyorsanız gerekli belgeleri alpaslanduman@yandex.com mail adresimize tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.bu yüzden sizden marka patent vergi levhası yada fatura istedik. unutmayın ki internetten sattığınız herhangi bir ürününüz varsa mutlaka fatura kesmeniz ve bunu tüm müşterilerilerinize göndermeniz gerekmektedir. Lisanssız bir ürün üstünde herhangi bir şekilde HAK iddaa edemessiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

Wordpress SEO Plugin by SEOPressor
Seo Hizmeti Oyun Oyna Oyun Oyna Yemek Tarifleri Su Kaçağı Şarkı Sözü Bebek Beşiği Bebek Hamağı triplex koli